Ābols no ābeles tālu nekrīt! Slavenības un viņu neticami līdzīgie bērni

0 komentāri

Kā divas ūdens lāses! Tā noteikti būs pirmā doma, ko tu nodomāsi, ieraugot šīs slavenības kopā ar viņu bērniem.

Ģenētika tiešām ir brīnumaina! Šie bērni ir neticami līdzīgi saviem slavenajiem vecākiem, ka sākumā varētu likties, ka viņiem blakus stāv viņu miniatūrās versijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat slavenību bērni bieži vien izvēlas iet vecāku pēdās vai izvēlēties līdzīgu profesionālo ceļu, tāpēc izaugot turpina gozēties prožektoru gaismā, un ar darbiem pārspēj paši savus vecākus.

Mēs, Skaties.lv, esam apkopojuši foto ar slavenajiem vecākiem un viņu bērniem, lai arī tu varētu novērtēt viņu pārsteidzošo līdzību.

Foto: slavenības un viņu neticami līdzīgie bērni!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas