11 apģērbu raksti, kuriem ir jāatrodas ikvienas sievietes skapī

0 komentāri

Lai arī mode var mainīties ik dienu, ik mēnesi, ik gadu, tomēr ir lietas, kas nekad nemainās un modē paliek vēl šobaltdien. Apskati, kuriem apģērbu rakstiem vēl ir jāatrodas tavā skapī.

Saskaroties ar ik rīta rituālu, kad sev sakām: ”man nav ko vilkt mugurā”, atverot skapi, parādās nedaudz cita aina. Durvis plaši pavērtas un drēbju kaudzes kā vulkāna izvirdums, krīt viena pēc otras ārā. Stāvot saprotam, ka tomēr nav tik traki kā izskatās, un jaunus apģērbus un aksesuārus vēl neiegādāsimies, jo ar vecajiem labajiem trikiem varam izskatīties modernas un stilīgas. Šodien ielūkojies savā garderobē, meklē šos vienpadsmit apģērbu rakstus, ar kuriem tu būsi moderna ik dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas