Kosmētika padara sievieti par princesi Elzu no Frozen

0 komentāri

Iepazīsties ar sievieti lelli. 23 gadus vecā brazīliete Andresa Damianī pārsteidz pasauli ar savu līdzību Disneja radītajam tēlam – princesei Elzai no multfilmas Frozen.

Savu slavu Andresa ieguva uz ielas, kad garāmgājēji viņu sāka dēvēt par Elzu no multfilmas Frozen. Protams, neiztikt bez cilvēkiem, kuri šāda veida rīcību neizprot, un ir bailēs par sievietes vizuālo izskatu. Tas cilvēkiem var šķist atbaidošs, bet tajā pašā laikā pievilcīgs. Tā ka sieviete pati sevi dēvē par staigājošu lelli, viņa piemin, ka nekad nelieto lielu daudzumu kosmētikas, neievēro diētas, bet dod priekšroku pastaigām ar suņiem. Andresa komentē, ka dažkārt cilvēkiem uz ielas paliek tik ļoti bail, ka viņi lielā ātrumā skrien prom. Neatkarīgi no tā, viņa saņem ļoti daudz mīļas vēstules no faniem, kas viņu uzmundrina. Apskati Andresas līdzību princesei Elzai foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas