Kobeina meita apprec vīrieti, kurš baisi līdzinās pašas tēvam

0 komentāri

Kārtējo reizi apstiprinās, ka sievietes vīriešos meklē līdzību ar saviem tēviem. 23 gadus vecā Frensisa Bīna Kobeina, nelaiķa Kurta Kobeina meita, nu ir precēta sieviete.

Ar mīļoto Isaiju Silvu, kurš ir grupas The Eeries solists, Frensisa Bīna apprecējusies nedēļas nogalē mazā un intīmā ceremonijā, kurā bija vien 15 cilvēku. Starp tiem gan netika manīta skandalozā Frensisas Bīnas māte Kortnija Lova. Pāris laulības saites slēdza pēc piecu gadu kopā būšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc šīs slepenās kāzu ceremonijas interneta lietotāji neslēpj sašutumu par to, cik līdzīgs Frensisas Bīnas vīrs ir Nirvanas solistam Kurtam Kobeinam, kurš izdarīja pašnāvību vien 27 gadu vecumā, kad mazā Frensisa Bīna vēl nebija sasniegusi divu gadu vecumu.

Foto: pārsteidzošā līdzība ar Kurtu Kobeinu

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas