Kāzu fotogrāfe: Reizēm vedēji aizmirst par fotosesiju

0 komentāri

2. Par daudz dekorāciju

2/4

Skaties.lv/Sievietei uzrunāja kāzu rīkotāju vidū labi zināmus fotogrāfus Artūru Romanovski, Rolfu Vendiņu un Ilzi Osi. Lūk, viņu skatījums.

Svētki sev

FOTO: Ilze Ose (www.ilzeose.lv)

FOTO: Ilze Ose (www.ilzeose.lv)

Fotogrāfi Ilzi Osi pēdējā laikā patīkami pārsteidz tas, ka līgava ar līgavaini kāzas sarīko kā svētkus sev. Bieži vien kāzās piedalās jaunais pāris, vedēji un tikai daži vistuvākie cilvēki. Līgava un līgavainis nav centušies, lai būtu interesanti lielam pulkam viesu, bet gan pašiem. Tiesa, visvairāk šādas kāzas rīko tie pāri, kuri kopā jau nodzīvojuši ilgāk nekā piecus gadus. Ja ”cerēšanās” laiks ir bijis īsāks, tad kāzu svinības ir plašākas. Kā fotogrāfe, Ilze dažkārt ir nedaudz pikta uz kāzu organizētājiem. Jaunā pāra aktivitātes ir saplānotas tik daudz viena pēc otras, ka neatliek laika fotosesijai, kurā līgavu ar līgavaini iemūžināt divatā, prom no viesiem. Pat ja abi laimīgie kopā ir jau sen, emocijas, kādas virmo kāzu dienā, ir īpašas. Tādēļ Ilze šādos gadījumos rīkojas strikti – viesiem lūdz pagaidīt, un pati aizved jaunlaulātos nedaudz maliņā, lai varētu iemūžināt emocionālos brīžus.

2. Par daudz dekorāciju

2/4
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas