Kavētājām: 5 viltības, kā sapucēties 5 minūšu laikā

0 komentāri

Mēs esam pieredzējušas situāciju, kad mūs pārsteidz nesagatavotas draudzenes zvans ar tekstu: “Taisies! Mēs braucam!” Ko darīt, kad laika nav, bet jāizskatās ir uz visiem simts?

Sāc ar seju

Izlīdzi ādas toni – tonālā krēma vietā izmanto BB krēmu, kas izskatīsies daudz dabīgāk un tu ievērojami ietaupīsi laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nost ar zilajiem riņķiem

Ja esi aizgulējusies vai tikko noņēmusi kosmētiku, lai dotos gulēt, lieto konsīleri, kas nomaskēs zilos riņķus zem acīm. Tas pats attiecas uz ādas nepilnībām – sarkaniem pleķiem vai izsitumiem.

Lūpukrāsa

Situācijā, kad nav laika, lai izveidotu perfektu grimu, vienkārši uzkrāso savu mīļāko lūpukrāsu, tā jau ir puse no uzvaras!

Matu sakārtojums

Joprojām aktuāls ir nevīžīgais matu sakārtojums. Ja nav laika matu mazgāšanai, lieto sauso šampūnu, sakasi matus uz augšu un iekaro pasauli!

Par apģērbu

Brīdī, kad steidzies, vislabākais variants ir vienkārši uzvilkt kleitu – piemeklē mīļākos aksesuārus un tu esi gatava! Klasiska vērtība ir arī džinsi un balta blūzīte – vienkārši, bet gaumīgi.

Foto: ielūkojies šī gada modes aktualitātēs

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas