Kas tev jāzina par skropstiņu pieaudzēšanu

0 komentāri

2. Skropstu pieaudzēšanas process

2/3

Kas tev vislabāk piestāvēs

Vispopulārākais veids ir individuālo skropstu pieaudzēšana, atzīst Līva. To veic ar zīda vai ūdeļu skropstām.

Zīda skropstas ir smalkas, mākslīgas skropstiņas, veidotas no zīda šķiedrām, kas sniegs dabīgu skropstu izskatu.

Ūdeļu skropstas var būt gan dabīgas (veidotas no dzīvnieku spalvām), gan mākslīgas. Dabīgās ir patiešām veidotas no dzīvnieku – ūdeļu spalviņām un ir ļoti vieglas, maigas un smalkas. Tās ir maksimāli pietuvinātas cilvēka dabīgajā skropstām. Cena par šīm skropstām ir būtiski augstāka materiālu dēļ.

Mākslīgas ūdeļu skropstas ir smalkākas, vieglākas un maigākas par zīda skropstām, un tās ir sintētiskas, nav veidotas no dzīvniekiem. Šīs ir visiecienītākais mūsdienu skropstu pieaudzēšanas veids.

Ar skropstu pieaudzēšanu var sasniegt gan ļoti dabīgu, gan vairāk uzkrītošu efektu. Atkarīgs no katra paša vēlmēm, taču vienmēr pirms šīs procedūras noteikti jāieklausās, ko iesaka speciālists, kāda krāsa, garums, izliekums un biezums vislabāk piestāvēs katram individuāli.

Foto:

2. Skropstu pieaudzēšanas process

2/3
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas