Kas notiek, kad vecāki iedod bērnam videokameru un paslēpjas?

0 komentāri

Ne tikai bērniem patīk spēlēt paslēpes, bet to labprāt dara arī bērnu vecāki. Kas notiek, kad vecāki piešķir bērnam kameru?

Kāda ģimene izspēlēja nelielu joku ar savu mazo bērnu. Spēlējot paslēpes, bērnam tika uzlikta kamera, kas filmēja, kā viņš meklē savus vecākus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bērnu fantāzijai nav robežas. Video lieliski parāda bērna domas par to, kur vecāki var būt paslēpušies. Guļamistaba, vannas istaba vai varbūt drēbju skapis? Kur vecāki ir paslēpušies?

Video

Ja vēl neesi redzējusi, tad uzzini, kādēļ šis video ir kļuvis par interneta hitu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas