Kas kopīgs pases numuram un numeroloģijai? Noskaidro savu koda nozīmi!

0 komentāri

Ar numeroloģijas palīdzību varam saņemt atbil­des uz daudziem mūs interesējošiem jautājumiem: kā atklāt savu potenciālu; kad labāk slēgt līgumus; ar kuru cilvēku veidot attiecības. Bet nevajadzētu aiz­mirst, ka papildus informācijai, ko saņemam no mūsu vārda un dzimšanas datiem, ir arī slēptā informācija, kas atrodas ik uz soļa. Tādu informāciju mēs saņemam arī no savas pases numura.

Pases koda skaitliskās vibrācijas runā par mūsu savstarpējām attiecībām ar sabiedriskajiem institū­tiem un varas struktūrām, ar visiem tiem, kuriem mēs “bez papīriem” neesam cilvēki. Šīs vibrācijas nozīmīgi ietekmē mūsu dzīvi, jo pase ikdienā vajadzī­ga samē­rā bieži. Izskaitļot pases kodu nav sarežģīti, jo tai ir gan sērija, gan numurs — viss izsakāms skaitļos.

Piemēram: LV21869145.

Aprēķinām: 2+1+8+6+9+1+4+5=36 (3+6)=9

Iztulkosim kodu nozīmi:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas