Karš kāzām nav šķērslis! Emocionāli kāzu foto nopostītajā Sīrijas pilsētā

0 komentāri

Mīlestība liek paskatīties uz dzīvi citādāk. Tā rada sajūtas, kuras mēs nespējam aprakstīt.  Sīriešu pāris to emocionāli parāda kāzu bildēs.

Iepazīsties ar pāris, kurš sabiedrībai parāda pārsteidzošas kāzu fotogrāfijas. Sīrijas pilsētas ir pārvērstas par drupām kara apstākļu dēļ. Bet tas nav šķērslis jaunlaulātajam pārim, kuri parāda, ka mīlestība ir varena un tā dzīvo ilgstoši. Bildes ir aizkustinošas un sirsnīgas, parādot cik ļoti Sīrija ir izpostīta, bet tas nav šķērslis jaunā pāra svarīgākajam dzīves notikumam. Iznīcinātā pilsēta tika izmantota kā fons jaunlaulātajam pārim, lai sabiedrībai parādītu, ka dzīve ir stiprāka par nāvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas