Kardašjana par vīru Kanje Vestu: Manam vīram nepieciešama milzīga uzmanība

0 komentāri

Nesenā intervijā Kima Kardašjana atzinusi, ka tagad, kad viņai ir viss, ir ļoti grūti to uzturēt. Viņas vīrs, reperis Kanje Vests, situāciju nepadara vieglāku.

“Manam vīram nepieciešama liela uzmanība, katrs bērns prasa pēc uzmanības, es daudz strādāju, jo gribu visiem dot nepieciešamo uzmanību.” Vests, kā zināms, vienmēr izcēlies ar ļoti iedomīgu un pat augstprātīgu attieksmi, par ko arī ieguvis zināmu neslavu. Jautājot, vai abi mīlnieki plāno trešo bērniņu, Kima atbild, ka ir nogurusi. “Es to teicu pagājušajā reizē. Nelieciet man atkal tam iet cauri…” Visiem tiem, kuri to vien dara, kā aprunā Kimas Kardašjanas svaru, kas grūtniecības laikā nācis klāt, Kima atbild:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Man šķiet, ka viņi domā, ka esmu nepateicīga, esot stāvoklī. Man bija ļoti grūti tikt pie bērniņa, bet dienas beigās tas nenozīmē, ka man nepatīk būt stāvoklī.”

Jau decembrī gaidāms Kimas un Kanje Vesta otrais bērniņš.

Foto: laimīgie vecāki ar meitiņu Nortu Vestu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas