Kāposts – labai omai, redīss – labam izskatam. Maģisko salātu receptes

0 komentāri

Kura gan sevi mīloša sieviete nevēlētos saglabāt mūžīgo jaunību, un kura gan negrib allaž būt labā garastāvoklī? Žurnāls Zintnieks piedāvā vairākas maģisko salātu receptes, lai visi tavi sapņi piepildītos.

Lai uzlabotu omu, jānomierinās, jāatlaiž problēmas un jākļūst jautrākam. Šādos gadījumos palīdzēs burkānu un kāpostu salāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labam garastāvoklim

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Eksperti ir pārliecināti, ka šie salāti bagātina ar enerģiju un mundrumu, uztur jautru, mierīgu garastāvokli. Bur­kāni sniedz vēl vairāk prieka un pa­stiprina kāpostu iedarbību, jo šo dār­zeņu vibrācijas ir līdzīgas.

Ķermeņa un dvēseles jaunībai

Foto: AĢERNTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢERNTŪRA/SCANPIX

Slavenais ēģiptologs Ogists Marijets uz kapeņu sienām atrada zīmējumus, kur attēlotas ēģiptiešu valdnieces, ēdot gurķus un redīsus, lai vienmēr paliktu jaunas. Tāpēc arī mēs šim nolūkam varam lietot šo dārzeņu salikumu salātos.

Mīlestībai

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Tai ir trīs sastāvdaļas — maigas jūtas, kaisle un seksuāls apmierinājums. Tāpēc ēdiet salātus no trīs sastāvdaļām — tomātiem, pētersīļiem un olīveļļas.

Foto

Franči tomātus sauc par mīlestības āboliem, jo tie atgādina un “atver” sirdi. Pētersīļi ir labs līdzeklis vīrieša potences palielināšanai. Savukārt olīveļļa sniedz mai­gumu jūsu attiecībās. Sengrieķu le­ģen­da vēs­ta, ka olīvkoks izauga vietā, kur satikās divi maigi un kaislīgi mīlnie­ki. Šie salāti dos labu enerģētisku lādiņu mīlā.

Pret nepatikšanām

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Lai izvairītos no dzīves grūtībām, vispirms, protams, ir jānomierinās. Te atkal palīdzēs kāposti. Vēlams paga­tavot salātus no kāpostiem, sīpoliem un dillēm.

Kāpostos U vitamīns, kas iedar­bojas kā nomierinošs līdzeklis, bet sī­poli atvai­ra neveiksmes, kuras, pēc  senču do­mām, var provocēt ne­šķīs­tie spēki. Vēl papildus ener­ģiju stiprinās salātiem pie­vie­notās dilles. Vidus­laikos uzskatīja, ka tās lieliski aizsargā no burvestībām. Šos salātus vislabāk ēst kopā ar krējumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas