Kamēr pedagogi streiko, tikmēr MTG Latvia birojā auklītes izklaidē bērnus

1 komentārs

Lai vecākiem nebūtu jāuztraucas, kur atstāt bērnus streika dēļ, MTG Latvia ir nodrošinājis bērnu izklaides stūrīti ar radošām aktivitātēm.

Kamēr vecāki cītīgi strādā, mazajiem ķipariem prātā ir tikai viens – izklaide un atpūta. MTG Latvia ir parūpējies par radošo darbnīcu mazajiem viesiem, kurā bērni atklāj savus lielākos mākslinieka talantus. Bērniem tiek dota iespēja izrādīt savu radošu pusi, gan rokdarbos, gan arī zīmēšanā. Mūsu mazajiem draugiem prātā jau ir Ziemassvētku gars, ko var redzēt uz skaisti veidotām Ziemassvētku kartītēm, kuras rotā eglītes, sniegavīriņi un sniegpārsliņas. Bērni draiski spēlējas rotaļu stūrītī, kur rosīgākie veido Lego pilis, ar helikopteriem glābj Lego cilvēciņus. Neiztikt arī bez rotaļām un paslēpēm. Vaicājot bērniem, vai tie labi pavada laiku, visi vienbalsīgi atbildēja, – jā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: bērni izklaidējas MTG Latvia birojā

 

 

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gints;)))
    0

    Gints;)))

    Un kas par to?! Biežāk varētu tā izklaidēt bērnus... mammām varētu būt vairāk brīvdienas, īsāku darba laiku vienreiz nedēļā, piemēram 5 stundas, un tētiem 2 x nedēļā īsās dienas , lai var sievas uzaicināt uz romantisko randiņu!!! Tas tik būtu ieguldījums Latvijas nākotnē! Hei, jūs taču to varat!!! Celtos arī darba ražīgums jūsu uzņēmumā, vai ne?

    29.11.2015 20:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas