Kaitina skaļa čāpstināšana? Lūk, ko tas par tevi liecina!

0 komentāri

Iespējams, esi viens no cilvēkiem, kuriem nepatīk apmeklēt kinoteātri vien tā iemesla dēļ, ka tev blakus kāds skaļi čāpstinās popkornu, vai tu vienkārši nevari izturēt, ka labākais draugs skaļi košļā košļājamo gumiju. Izklausās pēc tevis? Apsveicam, tu esi ģēnijs!

Tikai 20% pasaules iedzīvotājiem piemīt misofonija – noteiktu skaņu pārmērīgi jutīga uztveršana. Tomēr mākonim ir arī zelta maliņa. Nortvesternas Universitātes zinātnieki atklājuši, ka cilvēki, kas ir jutīgi uz noteiktām skaņām, ir daudz radošāki nekā tie, kuriem čāpstināšana netraucē. Vienkāršiem vārdiem izsakoties, pētījums pierāda – jo vairāk skaņu tevi kaitina, jo augstāks kreativitātes līmenis tev piemīt. Lielākā daļa radošu cilvēku nevar ciest blakusskaņas, jo tas traucē koncentrēšanās un darba spējām. Vai arī tev tā ir?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: visu misofoniķu sapnis – čāpstinātāju “košļeņu siena”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas