Kafijas lietotāji ir modri, bet neuzmanīgi

0 komentāri

Gribi būt gudrāks – nelieto kafiju! Kofeīns palīdz pildīt tehniskos rutīnas darbus, jo stimulē darboties, taču – ja ir jāatrisina kāds uzdevums vai problēma, kofeīns var kaitēt. Kofeīna ietekmē cilvēks būs modrs, bet – neuzmanīgs! Ar ko aizvietot kofeīnu, lai saglabātu koncentrēšanās spējas?

Zaļā tēja

Salīdzinājumā ar melno tēju zaļā tēja satur vairāk vitamīnu. Tonizējoša iedarbība, kā arī slāpju atveldzēšanas īpašības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ūdens

Pēc katras tasītes kafijas vai tējas papildus jāizdzer 2 glāzes ūdens. Galvassāpju gadījumā – 1 glāze.

Žeņšeņs

Žeņšeņs ir dabīgs antidepresants, kam nav blakus efektu. Nav depresijas – nav vajadzības lietot kofeīnu. Šis dabīgais augs uzmundrina un tonizē.

Elpošanas vingrinājumi

Katru dienu pa 10 minūtēm izpildi elpošanas vingrinājumus. Līdz ar šiem vingrinājumiem kafiju vairs negribēsies dzert, jo smadzenes būs gana pieplūdušas ar skābekli.

Foto: sāc dienu ar gardu tējas tasi

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas