Kādu kokteilīti? Alkohols stiprina imunitāti

0 komentāri

Nākamreiz, kad labākās draudzenes piedāvās iedzert kādu kokteilīti jaukā kafejnīcā – piekrīti! Zinātnieki atklājuši ko patiešām neticamu!

Interesanti, ka alkohols stiprina imunitāti – taču tikai tad, ja to lieto nelielos daudzumos. Zinātnieki, kas pētīja organisma reakciju uz infekcijām, atklājuši – tas var darboties aizsargājoši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ne velti dziednieki mēdz ieteikt pa tējkarotei, ēdamkarotei, pilieniem dažādus sausā vīna, spirta un degvīna uzlējumus. Ja saslimšana jau notikusi, ir par vēlu – tad alkohols tikai sekmēs atūdeņošanos un veicinās vīrusu darbošanos. Alkohols neatbrīvo no baktērijām, kad tās jau nokļuvušas organismā, ja nu vienīgi lokāli – ar medicīnisko spirtu.

Foto: vakars pie garda kokteiļa glāzes, mmm!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas