Kāda ir laimes definīcija?

0 komentāri

Kas ir laime? Dzīvesgudrs ārsts un psihologs Sergejs Slobodčikovs ir sarakstījis grāmatu ”Dejas uz grābekļiem. Mēs paši veidojam savu likteni!”. Šī darba mērķis – iemācīt lasītājam lietot Visuma likumus. Lūk, vienā no sadaļām minēts jēdziens “laime”.

Laimes definīcija – stāvoklis, kad cilvēks jūt visaugstāko apmierinājumu ar dzīvi, dziļa labsajūta un prieks. Kad mēs par kaut ko ļoti saspringti domājam vai kaut ko vēlamies, vai no kaut kā ļoti baidāmies, Visuma enerģija savācas apkārt mūsu domai un materiālajā līmenī realizē visas mūsu domas un plānus. Katram cilvēkam noteikti ir kādas savas vēlmes materializācijas priecīgā pieredze. Ir pat tāds teiciens: “Vajag tikai stipri gribēt! Tik stipri, cik gribas elpot! Tad viss izdosies!” Prakse gan liecina, ka viss nav tik vienkārši. Precizēšu – vienkārši, bet ne tik ātri kā gribētos. Tāpēc ir jāzina, kā darbojas jebkuru vēlmju realizēšanas mehānisms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai jūsu domas un vēlmes sāktu īstenoties, jums jāizmanto šāda formula. Veiksmes formula.

Tātad VEIKSMES FORMULA: (domas + vārdi + intonācija/emocijas + rīcība) x (atkārtošanas reižu skaits + vēlmes spēks + ticība panākumiem + patiesums un nodomu tīrība) x (prasme gaidīt) = vēlamais rezultāts.

Laimes galerija :

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas