Kad guļamistabā ar partneri gribas izmēģināt kaut ko jaunu…

0 komentāri

2. Greja 50 nokrāsu cienītājiem

2/4

Paviesojāmies intīmpreču veikalā SexyStyle un uzzinājām, kādas ir iecienītākās rotaļlietas, ko iecienījuši klienti. Rotaļlietu klāsts ir pietiekami iespaidīgs, sākot no vaginālajām bumbiņām, masāžas ierīcēm, dažāda veida vibratoriem līdz pat pātagām.

Iecienītākās preces

Pāri izvēlas atsvaidzināt seksuālo dzīvi, izmantojot dažādus palīglīdzekļus, lai sasniegtu lielāku baudu. Lai sasniegtu baudas augstāko punktu ir izgudrotas dažādas rotaļlietas, katrai no tām ir sava funkcija. Melnais vibrators ir pirmais, kas apvieno vibrāciju un elektrostimulāciju vienā ierīcē, bez jebkādiem vadiem. Tajā ir iebūvēti divi spēcīgi motori, viens galviņā, otrs tuvāk pamatnei, kas darbojas 8 dažādos vibrācijas režīmos un piecās intensitātēs. Vaginālajās bumbiņās ir iestrādāta viegli vibrējoša rotējoša tehnika. Lietojot šīs mantiņas guļamistabā ar partneri, padari savu dzīvi karstasinīgāku.

2. Greja 50 nokrāsu cienītājiem

2/4
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas