Kā visefektīvāk apvienot rotaļāšanos ar mācīšanos

0 komentāri

Ikviena mamma zina to, ka bērni vislabprātāk mācas rotaļu laikā. Kā iemācīt mazajiem apgūt krāsas un atpazīt cipariņus? Un kā bērnu rotaļās iesaistīt mūsdienu tehnoloģijas, stāsta raidījums Māmiņu klubs.

Ērika ir trīs bērnu māmiņa. Viņa kopā ar savām atvasēm spēlējas ar Lego Duplo klucīšiem, kuri attīsta gan prātu, gan pirkstus. Bērni mācās atpazīt gan krāsas, gan ciparus, kas ir uzzīmēti uz klucīšiem, tomēr pusotra gada vecumā to vēl tik labi neprot. Šīs lietas bērni sāk atšķirt, sasniedzot trīs vai četru gadu vecumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, ieteicams izprintēt krāsojamās lapas, kurās bērni var krāsot cipariņus. Tāpat ieteicams arī ļaut bērniem paspēlēties ar vecāku viedtālruni vai planšetdatoru. Ir īpašas aplikācijas, kas piemērotas tieši bērniem. To gan nevajadzētu ļaut regulāri, bet laiku pa laikam tas ir pieļaujams, ņemot vērā, ka mūsu un mūsu bērnu dzīvēs ienāk tehnoloģijas.

Video: kā apvienot patīkamo ar lietderīgo?

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas