Kā vasarā kopt problemātisku ādu

0 komentāri

2. Taukaina āda

2/5

Sausa āda

Ādas kopšana

 

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

No rīta tīrīt ar micerālo ūdeni, pēc tam uzsmidzināt celulāro ūdeni. Vakarā notīri veic šādu pašu procedūru atkārto. Vakarā – uzklāj barojošu krēmu, bet pēc konsistences vieglāku nekā ziemā.
Sausai ādai ir raksturīgas poras, kas aizveras un veidojas komedoni. Sejas tīrīšanai izmanto vieglu skrubi( ne biežāk kā 1 vai 2 reizes nedēļā), bet pēc tam kādu poru attīrošu krēmu.
Nav ieteicams daudz lietot mazgājošās putas, ziepes, jo tās ādu vēl vairāk sausinās.

Biežākās kļūdas

Pārmērīgi bieža sejas mazgāšana var izraisīt izteiktāku ādas sausumu un pat iekaisumu. Ar katru mazgāšanas reizi tiek nedaudz bojāts dabiskā ādas aizsargbarjera – lipīdslānis. Spirtu saturošu līdzekļu, kā arī birstošā pūdera lietošana, kuri pastiprināti sausina ādu.

2. Taukaina āda

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas