Kā uzacu forma spēj izmainīt tavu seju

0 komentāri

Ne vien lūpu krāsā ir spēks, bet arī uzacīs! Mīļās sievietes, ir vērts no rīta pamosties nedaudz agrāk vai vismaz reizi divās trīs nedēļās apmeklēt profesionāli, kas spēs savest kārtībā tavas skaistās uzacis. Lūk, kā uzacu forma spēj izmanīt seju!

Izcelies

Uzacu forma liek izcelties tavām acīm, kā arī spēj radīt pilnīgi pretēju efektu – padarīt acis mazākas un degunu – lielāku. Uzacis spēj padarīt sejas izteiksmi priecīgu, bēdīgu un pat dusmīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bioloģiski, matiņi uz mūsu ķermeņa aug ātri, tādēļ tev ir visas iespējas eksperimentēt un atrast savu mīļāko uzacu formu.

Šajā fotoattēlā (skati turpmāk!) ir attēlota viena un tā pati seja, tikai izmainīta uzacu forma.

Uzacu formu radītais efekts

Plānas un šauras (thin brows) uzacis padarīs tavu koptēlu ļoti maigu un jūtīgu, turpretim, biezas uzacis (thick brows) padarīs seju jaunāku un dzīvespriecīgāku.

Atceries, ka uzacis nav dvīnes, bet gan māsas. Tās var nedaudz atšķirties viena no otras, bet tev ir visas iespējas izskatu pielabot, izmantojot speciālu uzacu zīmuli atbilstoši tavai matu krāsai.

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas