Kā svinēt kāzu gadadienas, atbilstoši gadskārtai

0 komentāri

Pacentieties spilgti sagaidīt “jūsu ģimenes dzimšanas dienu”, ja tās “vecums” dalās ar 4 vai 12 (piemēram, 8, 12, 16, 20 kopējas dzīves gadus). Visus šos gadus vada Jupiters, kurš dod laimi un materiālos labumus. Klājiet greznus galdus, aiciniet daudz viesu un priecājieties no visas sirds.

7, 14, 21 vai 28 gadi kopā

Ja jūs ar savu otro pusīti esat kopā nodzīvojuši 7, 14, 21 vai 28 gadus, tad šis datums jāatzīmē neparasti, neformālos apstākļos, jo šos gadus vada Urāns — pār­steigumu planēta. Šis ir laiks, kad notiek izmaiņas jūsu attiecībās un tiek lauzti stereotipi. Un ja jūs nevēlaties nākošo kāzu gadadienu sagaidīt vienatnē, tad dodieties kopīgā ceļojumā vai izdomājiet kaut ko neordināru, bez ierastajiem galdiem un tostiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

5 vai 11 gadi kopā

Svētkiem, kuri veltīti piektajai un vienpadsmitajai kāzu gada­dienai, jābūt ļoti romantiskiem, pavadiet tos divatā intī­mos apstākļos. Šeit balli vada Neptūns, kurš atbild par abpusējām jūtām un seksuālo harmoniju. Līdzīgi atzīmē arī 22 un 33 kopā nodzīvotos gadus.

15, 30 vai 45 gadi kopā

Paši “nopietnākie datumi” — 15, 30 un 45 gadi laulībā, atrodas Saturna, stabilitātes planētas, ietekmē. Tos arī atzīmēt vajag nopietni — šaurā ģimenes lokā.

Visi pārējie kopā pavadītie gadi neprasa īpašas svi­nības, galvenais, lai neaizmirstu apsveikt viens otru šajos svētkos.

Foto: skaistākās kāzu kleitas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas