VIDEO: kā sievietei NEvajadzētu reaģēt, saņemot ziedus

0 komentāri

Iemīļotā seriāla Viņas melo labāk kurioza situācija radās starp Margaritu un Kārli, kad viņš ierodas apciemot Margo tēvu, bet paspējis sagatavot īpašu pārsteigumu pašai Margaritai.

Ikviena no mums ir pelnījusi ziedus pie durvīm, bet Karīnas Tatarinovas atveidotās Margaritas reakcija ir nepārspējama. Samulsums bija tik liels, ka Margo uz dāvinātajiem ziediem atbildēja: “Nē, nu nevajadzēja jau. Paldies!” Kas notika starp šiem balodīšiem tālāk – uzzini video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

Kurš no seriāla Viņas melo labāk varoņiem labāk piestāvētu Margaritai?

Rezultāti:
43%

Kārlis

57%

Roberts

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas