Kā sašaurināt degunu bez ķirurģiskas iejaukšanās

0 komentāri

Bieži vien, skatoties uz sabiedrībā zināmām dāmām, mēs pie sevis domājam, ka viņas noteikti ir iztērējušas n-tos tūkstošus, lai iegūtu perfekto izskatu. Izrādās, ka pat sabiedrības dāma Kima Kardašjana pilnība paļaujas uz savu “make-up” mākslinieku, lai viņas seja izskatītos šaurāka, izceļot vaigu kaulus. Ja tevi māc bažas, ka tas nav iespējams, šis ir pierādījums, ka ar kosmētiku var radīt brīnumus!

Vietnē Youtube kanālā Shreya Masters atrodams video, kur mācīts, kā ar pāris vienkāršiem paņēmieniem padarīt degunu šaurāku. Absolūti nekādas operācijas, viss tikai ar divus toņus tumšāku tonālo krēmu un divus toņus gaišāku kontūrzīmuli. Panākumu atslēga ir sapludināt līnijas. Tavs deguntiņš izskatīsies vēl simpātiskāks.

Foto:

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas