Kā sarūpēt meitai superīgāko dzimšanas dienas ballīti

0 komentāri
Kā sarūpēt meitai superīgāko dzimšanas dienas ballīti
Foto: Scanpix

Tev noteikti jāizlasa

Tava mazulīte tik ātri aug! Saldie 16 tepat aiz stūra, bet tev nav ideju, kā sarūpēt lielisku ballīti? Iedvesmojies no šīm ballīšu idejām.

Diena SPA centrā

Sarīko meiteņu ballīti ar sešpadsmitgadnieces labākajām draudzenēm SPA centrā. Baseini, pirtis, varbūt relaksējoša masāža pašai gaviļniecei? Kā alternatīvu šim variantam vari izvēlēties ballīti mājas apstākļos, uzaicinot uz mājām manikīra meistarītes, kas uzpucēs jauno dāmu rociņas.

Biļetes uz koncertu

Jaunieši ir gatavi gaidīt vairākas stundas, lai tiktu tuvāk skatuvei sava mīļākā mūziķa uzstāšanās laikā. Iegādājies biļetes un gaviļniece izvēlēsies vienu laimīgo, ar kuru aizvadīt neaizmirstamu vakaru, dziedot līdzi mīļākajām dziesmām. Jautrs vakars garantēts!

Atmiņu ceļojums

Kopā ar meitas draudzenēm sarīkojiet neaizmirstamu dienu pa viņas atmiņām. Izveidojiet karti, kurā atzīmējiet galvenos punktus, kas asociējas ar viņas bērnību. Skolas apmeklējums, iespējams, mīļākā kafejnīca, parka mīļākais soliņš, varbūt pat bērnības spēļu laukums – tas viss viņai jāpiedzīvo vēlreiz, sasniedzot saldos 16.

Izbrauciens ar limuzīnu

Izīrē limuzīnu savai princesei un liec viņai tā sajusties. Picas ballīte limuzīnā ar gardiem kokteiļiem pa pilsētas trauksmainajām ielām būs īsts piedzīvojums.

Slepena ballīte

Lai tava meitiņa pavada dienu ar labākajām draudzenēm, dodoties uz kino, bet, pārnākot mājās, saaicini pārējos viesus, kas paslēpušies aiz aizkariem, vannasistabās, skapjos, nu gluži kā amerikāņu filmās. Liela kūka un viesistaba pilna ar baloniem būs viņai neaizmirstams pārsteigums.

No 9. oktobra Kanālā 2 skaties raidījumu My Super Sweet 16 katru darba dienu plkst. 19.00.

Foto: šie patiešām ir Saldie 16

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas