Kā sarīkot jautrību bez grādīgo dzērienu lietošanas

0 komentāri

Šovakar būsi šoferītes lomā, varbūt lieto antibiotikas, kuras nedrīkst jaukt ar alkoholu, vai arī vienkārši izvēlies grādīgo dzērienu vietā lietot ūdeni. Kā izbaudīt pasākumu, ja visi tavi draugi iedzer, ja arī tu to vēlies, bet diemžēl nedrīksti.

Pirmkārt, alkohols nenosaka to, lai tev būtu jautri! Viss atkarīgs no pašas spējas pielāgoties pasākumam un radīt jautrību! Otrkārt, dāmām nemaz nepiestāv lietot alkoholu. :) Ja tev ir grūti atbrīvoties, tad šie padomi tev palīdzēs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Esi pašpārliecināta (pat ja nākas tēlot)

Lielākā daļa izvēlas iedzert tāpēc, lai atbrīvotos. Cik bieži filmās nav redzēts, ka pirms sarunas ar izredzēto tiek iedzerts “drosmei”. Esi par sevi pašpārliecināta! Tev nav jālieto alkohols tikai tāpēc, lai uzdrīkstētos darīt ko tādu, ko skaidrā nedarītu. Viss ir galvā. Galvu augšā un uz priekšu! Izklaidējies, dejo, sarunājies!

Dzēriens vienmēr pie rokas

Grādīgā dzēriena vietā izvēlies bezalkoholisku kokteili vai kādu sulu – lai dzēriens izskatās skaisti un tev nav visu vakaru jāslāpst. Starp citu, citi redzēs, ka tev rokās ir dzēriens un pārstās piedāvāt iedzert kopā ar viņiem. Interesanti ir tas, ka, ja rokās nekā nav, tu tās, visticamāk, sakrustosi vai ieliksi kabatās – ķermeņa valoda liecinās par to, ka jūties neērti.

Atceries – visi apkārtējie ir iedzēruši

Pat ja jūties neērti, atceries! Lielākā daļa apkārtējo cilvēku, jo īpaši festivāla laikā, ir iedzēruši, tāpēc viņi nepamanīs to, ka jūties neērti. Ir jautri ar skaidru prātu apskatīt iereibušus cilvēkus, tāpēc izbaudi šovu!

Atrodi nodarbošanos

Festivālu laiks ir perfekts tam, lai tu redzētu savu mīļāko grupu uzstājamies vai vienkārši dejotu pie jūras. Atrodi kādu nodarbošanos, lai par iedzeršanu tev nenāktos domāt.

Telefonu – pie malas!

Tas, protams, ir izcils laika kavēklis, bet tev šis vakars ir jābauda! Atpūties un atceries, ka no rīta pamodīsies bez galvassāpēm! Jautrība nenozīmē – es izdzēru “tik un tik”. Jautrība ir par foršu laika pavadīšanu jautrā kompānijā. Tavi draugi novērtēs to, ka piekriti būt par šoferīti, un tavs ķermenis arī būs pateicīgs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas