Kā saglabāt mirdzošo vasaras iedegumu? Ekspertu padomi

0 komentāri
Kā saglabāt mirdzošo vasaras iedegumu? Ekspertu padomi
Foto: Pixabay

Lai arī saulīte mūs vairs nevar aplaimot ar zeltainu iedegumu, daudzas no mums joprojām ir saglabājušas tikpat starojošu iedegumu kā vasaras karstajos mēnešos. Ņem vērā šos padomus!

Ādas mitrināšana

Šis ir pirmais un svarīgākais noteikums. Lai āda būtu mirdzoša, tā ir jāmitrina. Pēc katra dušas apmeklējuma uzklāj barojošu ķermeņa krēmu. Pievērs uzmanību krēmu sastāvam. Ādai vislabākais būs krēms, kas satur medu, kā arī E un C vitamīnus. Starp citu, dušas želejas vietā izmanto krēmveida mazgāšanās līdzekli, piešķirot ādai mirdzumu.

Paštonējošie līdzekļi

lai atjaunotu savu iedegumu, izmanto paštonējošos krēmus vai salvetes. Tu vari izvēlēties savas ādas tipam atbilstošu paštonējošo krēmu, pie tam, tas nebūt nav kaitīgi tavai ādai.

Solāriju neiesaka

Nedrīkst aizmirst par ādas veselību. Ja tomēr vēlies ādu padarīt tumšāku, ņem vērā iepriekšējo padomu, bet izvairies no UVB un UVA stariem.

Saglabā vienmērīgu iedegumu

Lai iedegums saglabātos vienmērīgs, īpaša uzmanība jāpievērš elkoņiem un ceļiem, lai āda nebūtu plankumaina. Lai atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām, lieto skurbi.

FOTO: ikviena no mums gribētu pagozēties saulītē šādā pludmalē

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas