Kā saglabāt mirdzošo vasaras iedegumu? Ekspertu padomi

0 komentāri

Lai arī saulīte mūs vairs nevar aplaimot ar zeltainu iedegumu, daudzas no mums joprojām ir saglabājušas tikpat starojošu iedegumu kā vasaras karstajos mēnešos. Ņem vērā šos padomus!

Ādas mitrināšana

Šis ir pirmais un svarīgākais noteikums. Lai āda būtu mirdzoša, tā ir jāmitrina. Pēc katra dušas apmeklējuma uzklāj barojošu ķermeņa krēmu. Pievērs uzmanību krēmu sastāvam. Ādai vislabākais būs krēms, kas satur medu, kā arī E un C vitamīnus. Starp citu, dušas želejas vietā izmanto krēmveida mazgāšanās līdzekli, piešķirot ādai mirdzumu.

Paštonējošie līdzekļi

lai atjaunotu savu iedegumu, izmanto paštonējošos krēmus vai salvetes. Tu vari izvēlēties savas ādas tipam atbilstošu paštonējošo krēmu, pie tam, tas nebūt nav kaitīgi tavai ādai.

Solāriju neiesaka

Nedrīkst aizmirst par ādas veselību. Ja tomēr vēlies ādu padarīt tumšāku, ņem vērā iepriekšējo padomu, bet izvairies no UVB un UVA stariem.

Saglabā vienmērīgu iedegumu

Lai iedegums saglabātos vienmērīgs, īpaša uzmanība jāpievērš elkoņiem un ceļiem, lai āda nebūtu plankumaina. Lai atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām, lieto skurbi.

FOTO: ikviena no mums gribētu pagozēties saulītē šādā pludmalē

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas