Kā mainījies Laimdotas Straujumas stils desmit gadu laikā

2 komentāri

Ministru prezidente Laimdota Straujuma šodien, 7. decembrī, paziņoja par demisiju, tā vēsta portāls Skaties.lv. Paliekot atmiņām par Ministru prezidentes darbu, aplūkojam viņas stila dienas un nedienas laika posmā no 2005.–2015. gadam.

Bijušās Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas veidols, gadiem ejot, ir mainījies. Viņas gaumes izjūtu var raksturot kā klasisku un lakonisku. Visbiežāk Ministru prezidente ir izvēlējusies latviešiem raksturīgus “minorīgos” toņus kā pelēkus, melnus, brūnus un zilus. Tērpu izvēle ir bijusi eleganta, atbilstoši ieņemamajam amatam. Desmit gadu laikā pie stila ir piestrādājuši profesionāļi, un laika posmā, kad tika ievēlēta par Ministru prezidenti, Straujumas stils strauji mainījās. Tas kļuva greznāks, tērpu izvēle drosmīgāka, un vizuālais izskats košāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Laimdotas Straujumas stils

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ola
  0

  Ola

  Nez kādēļ tāds trakas omes skatiens viņai :D

  07.12.2015 17:27

 • haralds elceris
  0

  haralds elceris

  Lēnumai ir tāds stils, ka viņai nav nekāda stila un pie šī stila viņā stingri pieturējās! un meloja ka sesks. Neuzņemsim vairāk par 250 imigrantiem, ibio māte!
  atcerēsimies, kad gribēsies iesmiet un kad musļaki sāks galvas griezt un varot Katoļu kris†īgo jaunavu skolas audzēknes veselām klasēm!

  07.12.2015 11:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas