Kā ar grumbām cīnījās mūsu vecmāmiņas

0 komentāri

2. 2. līdzeklis

2/4

Taču ik pa laikam pa vidu dažādu smalku zīmolu krēmu, losjonu lietošanai un pašu jaunāko lāzerprocedūru izmēģināšanai arī šodien nenāk par ļaunu ielūkoties vecmāmiņas “spoguļa skapītī”. Ne velti pēc kārtīgas lauku pirts jūties kā ”no jauna piedzimusi.” Turklāt arvien vairāk gan pavisam jaunas, gan jau pieredzējušas dāmas dod priekšroku skaistumkopšanai ar dabīgajiem līdzekļiem. Piedāvāju tev dažus pēc mūsu vecmāmiņu receptēm gatavotus pretgrumbu līdzekļus.

1. līdzeklis

Tonizējošs losjons sausai un normālai ādai

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

1 ēdamkaroti medus izšķīdini 1 glāzē silta ūdens. Pēc atdzišanas pievieno ½ citrona sulas.

2. 2. līdzeklis

2/4
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas