Jūti, ka tev nepieciešamas brilles? Nesteidzies! Izmēģini redzes fitnesu

0 komentāri

Vai pēc ilgstošas strādāšanas pie datora un televīzijas vērošanas tev nemēdz būt sajūta, ka nupat ir laiks pienācis doties pie acu ārsta, lai viņš izraksta brilles? Perspektīva nav no tām iepriecinošākajām. Tomēr, iespējams, nākotni izkrāso pārāk tumšā tonī, un tavām acīm ir nepieciešama tikai fizkultūra.

Redzes fitness ir domāts tieši acu muskuļu sabalansēšanai. Pavisam cilvēka acīm ir 12 grozītājmuskuļi. Un acs iekšpusē ir muskuļi, kas nosaka to, cik labi varam skatu fokusēt un redzēt gan tālumā, gan tuvumā.
Katram, veicot ikdienas darba pienākumus, acis nogurst un rodas dažādas nepatīkamas sajūtas. Acis ir nogurušas, grūti koncentrēt skatu – grūti salasīt tekstu, grūti redzēt tālumā. Daudzi mēdz žēloties, ka acis spiež.

FOTO

Izjūtot tieši šos simptomus, cilvēki domā, ka viņiem nepieciešamas brilles, lai gan īstenībā acīm pietiktu ar nelielu fizkultūru ik dienu. Raidījuma Bez Tabu sižetā LU profesore Gunta Krūmiņa demonstrē dažus acu fitnesa vingrinājumus, turklāt tev pašai būs iespēja vienu no tiem izmēģināt.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas