Juris Kaukulis Ziemassvētkos pats gatavo piparkūku mīklu

0 komentāri

Šajā Ziemassvētku vakarā Bez Tabu rubrika Ziemassvētku garša tika baudīta ar grupas Dzelzs vilks solistu Juri Kaukuli un viņa ģimeni.

Kaukuļu ģimenē Ziemassvētki ir īpaši svētki. Kā atzīst Aija – jo mazāki bērni, jo lielāki Ziemassvētki. Arī šajā ģimenē svētkiem gatavojas laicīgi un tos ļoti gaida gan mazie, gan lielie. Vaicājot, kas tiek likts galdā, Juris saka, ka viņam patīk gatavot. Ziemassvētku galds allaž ir bagātīgi klāts. To novērtē arī Ziemassvētku vecītis, kas ik gadu nāk uz Kaukuļu māju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Juris Ziemassvētkus nevar iedomāties bez piparkūkām, tāpēc pats gatavo piparkūku mīklu. Ingvera piparkūku mīkla ir ieceļojusi no Grieķijas. Tā ir laicīgi jāsagatavo, lai piparkūkas būtu īpaši garšīgas.

Kad mīkla tiek kārtīgi izrullēta, laiks pašam galvenajam darbam – piparkūku cepšanai. Tās noklāj ar olu, izdekorē ar riekstiem un liek cepeškrāsnī uz 10 minūtēm. Lūk, cik gardas tās izdevušās!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas