Jautras “selfiju” idejas, kuras īstenot šovasar

0 komentāri

Vārds “selfijs” jeb pašbilde ir 2013. gada vārds. Joprojām šis fenomens tiek lietots visā pasaulē, arī Latvijā. Izmēģini šīs 8 “selfiju” idejas šajā vasarā kopā ar draudzenēm!

Izrādīšanās

Ka vislabāk pasaulei atrādīt jauno krekliņu vai somiņu, kuru vakar nopirki? Uzņem “selfiju”! Vēl labāk – pēc iepirkšanās sasauc kopā draudzenes un uzņemiet kopīgu bildi, kuru ievietot sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Selfijs” ar vairākiem cilvēkiem

Tu noteikti esi dzirdējusi par “selfie bomb” jeb fotogrāfiju, kurā ir daudz cilvēku un katrs pozē pilnīgi atšķirīgi. Izveido jautru pašbildi ar vairākiem cilvēkiem, un pēc tam tu noteikti ievērosi ko smieklīgu – vai tā būtu sejas izteiksme, žests, vai vēl kaut kas, kas rada smaidu.

Kurpes

“Selfijs” ar kurpēm? Tu noteikti pārprati. Dodoties uz kādu pasākumu, nofotografē savas un draudzeņu kājas vai kurpes, saliktas aplītī. Jo vairāk draudzeņu, jo labāk! Bilde būs patiešām izdevusies, un pārējiem būs vien jāuzmin, kuras kājas ir katrai no meitenēm.

Dabīgā pašbilde

Šoreiz tēmturis #nomakeup būs laikā. Pēc trakas ballītes vai vienkārši pasēdēšanas pie draudzenēm pirmā lieta, ko izdarīt no rīta, ir uzņemt pašbildi. Neizmanto nekādus filtrus, bet patiešām izveidojiet dabīgu bildi.

Foto: kā pasaule uzņem pašbildes

Smieklīgās bildes

Pasmieties par sevi ir forši. Nofotografējiet sevi, katra taisot smieklīgu seju. Atceries, ka lielāka uzmanība tiek pievērsta neordināriem “selfijiem”. Šis varētu būt viens no tiem!

Spontānais “selfijs”

Spontānās idejas ir tās labākās, un mums patīk fotografēties bez liekas gatavošanās. Nofotografē “selfiju” ar savām labākajām draudzenēm tad, kad tās to vismazāk gaida. Starp citu, bieži vien tieši šīs bildes ir vislabākās.

Sarauc pieri

Kamēr viena no jums smaida, otra sarauc pieri. Tas ir ne vien jautri, bet arī atšķirīgi, un pievērsīs lielāku uzmanību. Mīlīgais pīļu ģīmis un piepaceltā uzacs būs tieši laikā šādai fotogrāfijai.

Vairāk krāsu

Uzņem fotogrāfiju, izmantojot krāsu filtru. Vasara ir par krāsaino un atraktīvo. Šis “selfijs” pavisam noteikti netiks aizmirsts. Esiet dabīgi, smaidīgi un fotogrāfija izdosies!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas