Ja smejies: hi-hi, noteikti kaut ko slēp. Ha-ha, esi sirsnīga. Smiekli norāda uz rakstura plusiem un mīnusiem

0 komentāri

Tu esi labi audzināta meitene. Tādēļ mamma un omīte tev droši vien nereti ir aizrādījušas, ka nav glīti ne ķiķināt, ne arī ”zviegt kā zirgam”. Meitenes smiekliem esot jāskan kā zvaniņam. Nav gan! Tieši tāpat kā roku līnijas katram ir citādākas, tā arī smiekli apliecina cilvēka individualitāti. Ne velti saka, – pirms ar kādu grasies uzsākt nopietnas attiecības (vienalga – romantiskas vai lietišķas), izstāsti viņam anekdoti un paklausies, kā skan viņa smiekli.

Ha-ha-ha

Ja cilvēks smejas šādi, tas nozīmē, ka viņš pret tevi ir atklāts un sirsnīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Hi-hi-hi

Smējēja vai smējējs kaut ko slēpj. Iespējams, viņš ir viltīgs un divkosīgs. Vai arī nav pārliecināts par sevi.

He-he-he

Šāds smējējs ir skaudīgs un bezkaunīgs.

Ho-ho-ho

Šādi smejas ne tikai Ziemassvētku vecītis, kad brauc savā ziemeļbriežu pajūgā. Tādi smiekli ir trokšņainam, emocionālam un mainīga garastāvokļa cilvēkam.

Daiļrunīgā mīmika

Arī cilvēka mīmika smejoties par viņu pastāsta ļoti daudz. Ja tu, smejoties atliec galvu, tad tu uzticies cilvēkiem. Ja smejies, bet muti aizsedz ar roku, tas nozīmē, ka esi kautrīga. Ja, smejoties rauc degunu, – esi viltīga. Ja smejies skaļi, plati atvērtu muti, tad tev patīk apkārtējo uzmanība.
Labi, ka smaidīgiem dzīvnieciņiem mēs nemeklējam, kas viņiem “aiz ādas”, bet vienkārši priecājamies. Aplūko galeriju un pasmaidi!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas