Izskaloto smadzeņu paaudze: skarbā patiesība aiz Instagram attēliem

0 komentāri

18 gadus vecā interneta sensācija Esena O’Nīla (Essena O’Neill) pelna, esot modes biznesā vietnē Instagram. Viņai ir 724 tūkstoši sekotāju, kas ar katru dienu aug. Katrai fotogrāfijai viņa nomainīja virsrakstus, lai atklātu patiesību, kas slēpjas aiz katras fotogrāfijas. Skarbi, bet patiesi.

Pavisam nesen austrāliešu modele no Instagram konta izdzēsa vismaz 2000 fotogrāfiju, nomainot savu vārdu uz “Sociālie tīkli nav realitāte” (Social Media Is Not Real Life). Jaunā sieviete atzīst, ka visus tīņa gadus pavadījusi, esot atkarīga no sociālajiem tīkliem, sociālā statusa, sociālās pieņemšanas. Pie savām fotogrāfijām viņa rakstīja: “Man ir daudz piņņu, šī ir bieza kosmētikas kārta. Es smaidu, jo man šķita, ka izskatos labi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šī nav realitāte. Es uzņēmu vismaz 100 fotogrāfijas, lai atrastu vienu, kurā mans vēders izskatās labi. Es tajā dienā gandrīz neēdu.”

“Par šo fotogrāfiju saņēmu vairākus tūkstošus, lai tikai reklamētu krekliņu un džinsus.”

Foto: drosmīgā Esena O’Nīla

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas