Izrādās – karaliene Elizabete nēsā cepures, lai ik dienu nebūtu jāatjauno frizūra

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Septembra mēnesis ir pagājis Lielbritānijas karalienes Elizabetes II zīmē. Anglijas karaliene visas pasaules apbrīnu izpelnījās, uzstādot jaunu valdīšanas rekordu, pārspējot savu vecvecvecmāmiņu karalieni Viktoriju ( 1819-1901), kura tronī aizvadīja 63 gadus un 216 dienas. Tādēļ raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumi stila ikona ir tieši karaliene Elizabete. Viņas tēlā iejūtas latviešu kino dīva un aktrise Helga Dancberga, kuras viena no populārākajām lomām ir Berta Ceple jeb Cepļa kundze Rīgas kinostudijas mākslas filmā “Ceplis”.

Aktrisei Helgai Dancbergai ļoti patīk Lielbritānijas karaliene Elizabete, taču pati smej, ka vēl tik daudz gadu kā Bekingemas pils valdniecei viņai neesot. Latviešu spožā skatuves māksliniece ir nolēmusi “pārtrumpot” Elizabeti un nodzīvot līdz 100 gadiem.

Skaties foto:


Dancbergai  Lielbritānijas karalienes stilā visvairāk patīk dažādās cepures. Elizabetei valdīšanas laikā ir bijis vismaz pieci tūkstoši cepuru. Ar šo aksesuāru ikdienā Viņas Majestāte aizstāj to, kas viņai ir visdārgākais – kroni. No stilistes Gitas Šilderes piedāvātajiem aksesuāriem, Helgas kundzei vislabāk patīk piemeklētās brošas. Aktrise atzīst, ka šāds piedzīvojums – saposties stilista izmeklētos apģērbos, viņai bijis pirmo reizi mūžā. Sākumā Bez tabu: Dzīves smalkumi vadītājas Baibas Runces piedāvājumu pārtapt par karalieni Elizabeti aktrise uztvērusi kā joku.

Skaties video:

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas