Izmēģini! Spēkavīra brokastis pēc svētku maratona

0 komentāri

Ja visu pagājušo nedēļu un aizvadītajā nedēļas nogalē mūs pārņēma sajūta, ka uz ēdiena pusi kādu brīdi vēl paskatīties nevarēsim, tad pamazām jau apetīte atgriežas un ”vieta vēderā ” sāk atkal atrasties. Tādēļ laiks pienācis kārtīgām, sātīgām spēkavīra brokastīm.

Raidījuma LNT brokastīs virtuvē maizītes no trīs dažādiem sieriem gatavo spēkavīrs Dainis Zāģeris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Brokastu galdā trīs sieri. Kazas, Mocarellas un Kamambēra siers. Tiek izmantota gan rieksti, gan pesto mērce, gan tomāti. Lieliska iespēja dažādot ierastās karstās siera  maizītes.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas