Izgudrots krūšturis, kas palielina krūtis par izmēru nedēļas laikā

1 komentārs

Serbu izgudrotājs Milans Miličs (30) izgatavojis vibrējošu krūšturi, kas palielina krūtis par izmēru nedēļas laikā, bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Joprojām pie tā strādā

Milans meklējis alternatīvas operācijām pēc tam, kad viņa draudzene paziņojusi, ka vēlas lielākas krūtis. Jauno ierīci dēvē par E bra, kas nodota izmēģinājumam Amerikas sievietēm. Testējot ierīci, kādas sievietes izmērs no B kļuva par C, nēsājot šo krūsturi vien 15 minūtes dienā, septiņas dienas. To apstiprina arī plastikas ķirurgi.

Izmaiņas jūtamas

Pašas eksperimenta dalībnieces ir sajutušas būtiskas izmaiņas – apģērbs kļuvis “piepildītāks”, un, apskaujot kādu, sajūta ir pavisam cita. Meitenes atzīst, ka iegādājušās lielāka izmēra krūšturus.

Pirms produkts nonācis tirgū, Milans Miličs izvairās runāt par to, kādas tehnoloģijas izmantojis, izveidojot šādu krūšturi. “Tas ir dabīgs process, kura laikā paātrinās asins cirkulācija. Tas nav sāpīgi un nav kaitīgi,” atzīst brīnumierīces E bra izgudrotājs.

Foto: jaunais izgudrotājs Miličs lepojas ar paveikto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jana
    0

    Jana

    Kur tadu var iegadaties.

    01.06.2016 18:56

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas