Izdevušās laulības noslēpums

0 komentāri

Auguma atšķirība ir viens no nosacījumiem pie veiksmīgas un ilgas laulības dzīves. Zinātnieki ir atklājuši, ka vīrietis, kurš ir garāks par sievieti, norāda uz to, ka kopdzīve ir laimīgāka un ilgāka.

Laba komunikācija, lojalitāte un aktīva seksuālā dzīve ir veiksmīgas laulības pazīmes. Bet jaunākie pētījumi liecina, lai laulība būtu izdevusies, vīrietim ir jābūt garam. Lai gan ir zināms, ka sievietes labprāt dod priekšrocību garākiem vīriešiem, nav veikti konkrēti pētījumi, kas apgalvotu, ka vīra garums padara sievu laimīgāku. Bet Dr. Kitaija Sona veiktajā pētījumā tika secināts, ka lielāka auguma starpības pāri savā kopdzīvē ir pozitīvāki un laimīgāki, nekā pāri, kuru augumu starpība ir neliela. Pētījums ir balstīts uz datiem, kurā piedalījās 7850 sievietes, kurām ir ilgtermiņa attiecības. Doktors secinājis, ka auguma starpība ir veiksmīgs faktors daudzām laulībām. Sievietēm patīk gari vīrieši, bet nespēj paskaidrot kāpēc, bet kā vienu no iemesliem min, ka gara auguma vīrieši sievietēs rada drošības sajūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas