Intriga. Ar ko pirmo reizi Latvijā pārsteidz Rundāles pils?

0 komentāri

2015. gada 5. decembrī Rundāles pilī pirmo reizi Latvijā notika nepieredzēti krāšņs un vērienīgs bērnu modes pasākums. Modes un stila žurnāla L”Officiel Latvija organizētajā bērnu modes skatē tika piedāvāti Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas dizaineru darbi.

Savas aktuālās kolekcijas demonstrēja tādi pazīstami Latvijas zīmoli kā Aristocrat Kids, LOVERAIN by Nadia Kirpa, Leny Tomy Factory. Lietuvu pārstāvēja Diāna Rūta Stankjavičiene, Egle Ališauskiene, Jolanta Kudeļska, Daļa Audejaitiene, Jūlija Dremene, Egle Valavičiene un dizaina studija “Mēs”. Krieviju pārstāvēja Leather club BEGIMOD un LILAS by Ekaterina Kormich no Maskavas, kā arī dizainere Svetlana Zlotņikova un Leya.me no Sanktpēterburgas. Jaunie mākslinieki no Kid”s Podium defilē pārvērta par pasakai līdzīgu izrādi. Līdztekus dizaineriem savas kolekcijas piedāvāja arī Latvijas multizīmolu veikali Deepy Sleepy un Next. Savukārt mazie mākslinieki no Minskas modeļu skolas Kids” Podium savas kolekcijas skati pārvērta par īstu teātra izrādi. Tērpus demonstrēja modeļu skolu SV MODELS (Lietuva, Latvija), Ultra Kids (Krievija) un modes studija Santarves (Lietuva) audzēkņi. Topošās modes zvaigznes pārsteidza skatītājus ar savām profesionālajām iemaņām. Viesiem priekšnesumus sniedza bērnu popgrupa Nando, jaunā dziedātāja Samanta Kabakova (Latvija) un deju grupa no Lietuvas Helios.

Pasākuma mērķis bija veicināt pašmāju un ārzemju bērnu apģērba popularitāti, kā arī izveidot starptautiskus kontaktus, jo bērnu mode ir atsevišķa un progresīva modes industrijas joma. Šajos svētkos piedalījās vairāk nekā 300 viesu, arī virkne Latvijā pazīstamu personu ar saviem bērniem un mazbērniem.

Pasākums “Ziemas pasaka” L”Officiel Latvija 2015 kļuva par pirmo tik vērienīgu bērnu modes maratonu Baltijā un žurnāls L”Officiel Latvija nākotnē ir iecerējis šādus pasākumus pārvērst par tradīciju.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas