Interneta sensācija: Dvīnītes, kuras piedzima sadevušās rokās

0 komentāri

2014. gada 9. maijs bija diena, kad pasaulē piedzima par diviem maziem brīnumiem vairāk. Dvīņu meitenītes kļuva par interneta sensāciju, jo viņu piedzimšana bija kaut kas brīnumains un nekad neredzēts.

“Mēs tiešām esam avīzēs visā pasaulē,” stāsta dvīņu meitenīšu mamma. Visi bija pārsteigti, ka dvīnītes piedzima, sadevušās rokās. Abi vecāki atzīst, ka sajūtas ir neaprakstāmas, it īpaši, ja grūtniecība bijusi komplicēta. Ir pagājis vairāk kā gads un meitenītes joprojām ir ļoti tuvas. Kā atzīst meitiņu mamma, ja raud viena, raudās arī otra. Kad ēd viena, arī otra grib ēst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ir jautri, bet ir arī ļoti izaicinoši.”

Pat gadu pēc mazo jaunkundžu ierašanās pasaulē tētim ir grūti atšķirt savas meitiņas. Ja viņas netiktu ģērbtas atšķirīgi, tas būtu neiespējami.

Foto: kā piedzima mazie brīnumi

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas