Interesanti! Sportistes Madara Palameika un Laura Ikauniece-Admidiņa izvēlas viena otrai apģērbu

0 komentāri

Divas neatvairāmas dāmas. Divas sportistes un labas draudzenes. Šķēpmetēja Madara Palameika un daudzcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa. Abām jaunajām dāmām ir savs īpašais ģērbšanās stils, taču šoreiz raidījumā Bez Tabu: Dzīves smalkumi viņas gaida īpašs izaicinājums.

Raidījuma vadītājs Ēriks Palkavnieks iejūtas trenera lomā un uzdod abām sportistēm īpašu vingrinājumu. Madara izvēlēsies Laurai drēbes savā ģērbšanās stilā, bet Laura saģērbs Madaru, kā pati būtu ģērbusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmā “pie teikšanas” tiek Madara, kura solās Laurai piemeklēt street style apģērbu. Madarai patīk garā piegriezuma apģērbs, kuram klāt iespējams variēt dažādas detaļas. Kamēr Laura pielaiko apģērbu, Madara dalās savā pieredzē par rotu izvēli. Sportiste rotas labprāt valkā svinīgos pasākumos, bet ikdienā uzskata, ka rotas pat nedaudz traucē. Tad kā košu un stilīgu akcentu Madara izvēlas uzkrāsot spilgtas lūpas, košus nagus, vai arī kā aksesuārs ir tiek izvēlēta krāsaina soma. Arī Laurai Madara uzkrāso spilgtas lūpas, uzliek plecos mugursomu, un stilistes Madaras Palameikas veikums ir gatavs!

Skaties foto:

Pēc tam stilistes lomā iejūtas Laura. Lauras ģērbšanās stils, lai arī, izskatās, ne vienmēr ir klasisks un ieturēts. Viss esot atkarīgs no garastāvokļa. Laurai patīk valkāt arī džinsus un sporta apavus, bet citreiz – smalkas kurpes un stilīgu mēteli. Madara ir nedaudz pārsteigta, ka Laura viņai izvēlas garās bikses, jo bija iedomājusies, ka tiks saģērbta ļoti eleganti. Stiliste Laura Ikauniece atzīst, ka ir ļoti grūti atrast apģērbu otram, ja nav profesionālas pieredzes. Kā abas sporta lēdijas būs apmierinātas ar savu jauniegūto stilu, uzzini, noskatoties video.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas