Interesanti: adīšana ir līdzvērtīga meditācijai

0 komentāri

Iemācīties adīt varbūt nav tavā prioritāšu sarakstā, bet pēc šā raksta izlasīšanas tam noteikti ir jāatvēl laiks. Lūk, kādi ieguvumi tevi sagaida, ja iemācīsies adīt.

Apkārtējo cieņa

Ne visi prot adīt. Iespējams, daudzu jauniešu vidū pastāv uzskats, ka tas ir jādara tikai un vienīgi mūsu vecmāmiņām, tomēr adīšana ir lielisks mākslas veids, kuru var izmantot praktiskām vajadzībām. Uzadi sev tādu šalli, kura nav nevienam citam. Tu saņemsi komplimentus ne vien par savu meistardarbu, bet arī par to, ka proti pati sev uzadīt kaut ko tik skaistu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meditācija

Adīšana ir ļoti relaksējošs process, ja zini, ko vēlies uzadīt. Bieži vien tev nākas atslēgt prātu un ļaut rokām pašām darboties. Atkārtotajām kustībām piemīt tāds princips kā meditēšanai.

Samazina stresu

Ritmiskas kustības un koncentrēšanās samazina risku saslimt ar depresiju un ļauj tev uz mirkli nestresot. Sēžot rāmi, samazinās asinsspiediens.

Fizisks treniņš

Kamēr adi, tu trenē smadzeņu darbību un uzlabo sev garastāvokli. Kā izrādās, tu stiprini arī plaukstas un pirkstus. Adīšana ir daudz labāka par rakstīšanu ar tastatūras palīdzību.

Foto: iedvesmojies no šiem adītajiem darbiņiem

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas