Ikviena var fotografēties kaila! Aleksandrs Sokolovs par tipisku latviešu sievieti

1 komentārs

“Linda ir tipiska Latvijas sieviete. Viņai drīz būs 30, viņa audzina bērnu un ļoti daudz strādā. Linda nesporto un ēd to, kas garšo.” Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs savā Facebook lapā parāda to, ka ikviena sieviete var fotografēties un atklāt savu ķermeni, neskatoties uz tā aprisēm.

“Linda saprata, ka grib izrauties no ikdienas rutīnas. Saprata, ka kaut uz mirkli grib sajusties iekārojama, seksīga un pašpārliecināta sieviete. Tā viņa nolēma atnākt pie manis uz privātu fotosesiju.”

Kad Linda atnāca uz studiju, viņa no uztraukuma trīcēja. Tomēr fotosesija – tas ir kaut kas pilnīgi jauns, un turklāt viņa ir ļoti nepārliecināta par savu figūru. Pirms fotosesijas Lindai tika uzlikts “make-up” un izveidota frizūra. Kad Linda nokļuva vizāžistes Katrīnas rokās, viņa sāka nomierināties. Katrīna pastāstīja par “make-up” variantiem un kopā viņa izvēlējās vispiemērotāko.

Kad “make-up” bija uzklāts un Katrīna bija aizgājusi, mēs ar Lindu vēl veselu stundu dzērām kafiju un runājām. Es pastāstīju viņai, ka fotosesijas process ir ļoti viegls. Viņai pašai nav jādomā par pozēšanu. Katru pozu es pats parādīšu un visu laiku viņu koriģēšu. Tāpēc modele var “atslēgt smadzenes” un nedomāt ne par ko. Tas ļoti iedrošināja Lindu.

Es pateicu Lindai, ka zinu tādas pozas, kurās viņa izskatīsies perfekti! Kad kafija bija izdzerta un mēs visu izrunājām, Linda jau bija ļoti iedvesmota, un viņai gribējās ķerties pie lietas.

Fotosesija ļoti palīdzēja Lindai paskatīties uz sevi no malas. Viņai noderēja vizāžistes Katrīnas padomi un Linda nopietni aizdomājas par aktīvu sportošanu un veselīgu diētu. Tagad viņa zina, kā var izskatīties, un tā ir lieliska motivācija!

Foto: drosmīgā un skaistā Linda

1 komentārs

TOP komentāri

  • aija
    0

    aija

    Skaisti!:)

    13.10.2015 08:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas