Ikviena no mums ir pelnījusi ŠĀDU attieksmi

0 komentāri

Kāzas – visskaistākais dzīves notikums. Tie ir svētki, kurā jāsvin mīlestība. Kas ir mīlestība – to laikam zinās tikai tie, kas to ir pieredzējuši un kā savu mīlestības apliecinājumu ir gatavi teikt viens otram jāvārdu.

Šīs ir tās emocijas, kuras vēlas piedzīvot ikviena sieviete – redzēt savu vīrieti ar laimes asarām acīs. Kas var būt skaistāks par brīdi, tuvojoties altārim, redzēt savu mīļoto staltu un skaistu, kurš gaida brīdi, kad varēs saukt tevi par savu īsto, vienīgo, par savu sievu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas