Ievas Ilvesas jaunā Facebook lapa izraisa milzu interesi

2 komentāri

Pirms īsa laika latviete Ieva Kupce salaulājās ar Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriksu Ilvesu un kļuva par Igaunijas pirmo lēdiju.

Igaunijas pirmā lēdija ir izveidojusi sociālajā vietnē Facebook.com oficiālo lapu, kurā varam apskatīt Ievas ikdienas dzīvi un saistītos notikumus. Lapu jau ir iecienījuši vairāk nekā divi tūkstoši sekotāju, kuri vēlas aplūkot un iegūt jaunākās ziņas par Ievas ierakstiem. Lai gan šī lapa tika izveidota vakar, ir redzams, ka tā kļūst arvien iecienītāka. Arī tu vari sekot līdzi Ievas Ilvesas aktualitātēm sociālajā vietnē Facebook.com un uzzināt Igaunijas pirmās lēdijas dzīves gaitas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • X
  0

  X

  Tad, ko tu dari šeit!???

  06.01.2016 00:40

 • kaķene
  0

  kaķene

  man pilnīgi vienalga ,jo pašai sava dzīve,nav laika otra "'dzīvē "' lūrēt.

  05.01.2016 19:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas