Iespējams, ka līdz pat šim brīdim matus žāvēji nepareizi

0 komentāri

Izrādās, ka pareizi žāvēt matus ir īsta māksla. Vai kādreiz esi aizdomājusies, kā tu žāvē matus? Liela steiga un ik rīta saldais miegs var nodarīt mūsu matiem pāri.

  • Pirmā kļūda, žāvējot matus, ir aizsarglīdzeklis. Aizsarglīdzeklis pret karstumu ir pirmā būtiskā lieta, kas būtu jāizmanto, pirms žāvējam matus. Tas aizsargās no karstuma un samazina matu galiņu šķelšanos.
  • Matus nedrīkst žāvēt kā veselu kopumu. Tie ir jāžāvē sadalot četrās daļās, izveidojot nelielas zirgastes. Paņem vienu matu šķipsnu izžāvē, un tā turpini, kamēr mati kļūst sausi. Sadali matus sekcijās, līdzīgi, kā to dara profesionāli frizieri. Šādā veidā tu izvairīsies no sauso matu saplūšanas kopā ar slapjajiem matiem, kas nereti padara šo procesu laikietilpīgāku.
  • Lieto fēna uzgali. Tas palīdz vēja plūsmai koncentrēties uz konkrēto vietu, neskarot tās matu daļas, kuras nevēlies žāvēt. Šo fēna uzgali dēvē par pīļknābi. Ar tā palīdzību tu vari saviem matiem piešķirt lielāku apjomu.
  • Lieto fēna uzgali nevis horizontāli, bet vertikāli. Tā arī ir viena no kļūdām, ko sievietes pieļauj, žāvējot matus. Vertikāli novietots fēna uzgalis savaldīs matus un tos vieglāk nogludinās.
  • Poga, kas kontrolē fēna karstuma izvēli. Nežāvē matus ar karstāko gaisa plūsmu, bet tā vietā izmanto vēsuma pogu. Karsto gaisa pogu ieteicams izmantot sievietēm, kuru mati ir pārlieku sprogaini un biezi.
  • Nelieto metāla sukas, jo tās bojā matus. Tā vietā dod priekšroku matu sukām, kuras veidotas no sariem, ir mīkstas un neplēš matus. Saraina matu suka lieliski nodrošina saķeri ar matiem, un tos ir vieglāk padarīt gludākus un spīdīgākus.
  • Izžāvē matus kārtīgi un neatstāj slapjus. Ja pēc matu žāvēšanas lieto matu taisnotāju vai loku šķēres, un tev ir mitri mati, tas var nopietni kaitēt, jo lielais karstums var sabojāt matu struktūru un tie ātrāk sāks šķelties.
  • Izžāvējot matus, ir jālieto pūšamais līdzeklis, kas piešķir matiem mirdzumu, vai iezied matos nelielu daudzumu olīveļļu. Tā padarīs matus stiprākus un spīdīgākus. Nepārspīlē ar eļļu, ja nevēlies, lai tavi mati izskatās taukaini.

Foto

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas