Iespējams, jaukākais un aizkustinošākais apsveikums dzimšanas dienā

0 komentāri

Holivudā ir daudz slavenību pāru, kuri atbilst ideālam. Tās ir mīlošas attiecības, skaisti un gudri bērni, lieliska karjera, nu ko gan vēl vairāk vēlēties? Arī aktieris Vils Smits savu sieviņu Džeidu Pinketu Smitu ir precējušies kopš 1997. gada. Šī Džeidas dzimšanas diena ir, iespējams, viena no aizkustinošākajām.

Vils Smits savā Facebook profilā raksta tā:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šī fotogrāfija uzņemta tavas mammas mājā pirms 20 gadiem. Tas ir ilgs laiks!!! Tāpēc es izdomāju nedaudz parēķināt… Es esmu dziedājis “Daudz baltu dieniņu” 20 reizes, esmu nopircis tev 19 dzimšanas dienas dāvanas (to vienu gadu es biju dusmīgs uz tevi). Es esmu redzējis, kā tu nopūt 693 svecītes (737 pēc šodienas). Es esmu teicis, ka mīlu tevi vismaz 8285 reizes. No gandrīz 3,96 miljardiem sieviešu uz pasaules – ir tikai viena, ar kuru vēlos pavadīt savu mūžu kopā. Daudz laimes dzimšanas dienā, mana Mīla!”

Vai nav aizkustinoši? Lūk, arī ievietotā fotogrāfija un ieraksts.

Foto: facebook.com/WillSmith

Foto: facebook.com/WillSmith

Foto: ekrānuzņēmums

Foto: ekrānuzņēmums

Foto: aktieris Vils Smits un viņa mīļotā Džeida Pinketa Smita

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas