Ieskaties biežāk! Spogulis var darīt brīnumus

0 komentāri

Lai arī spogulis skaitās viens no mūsu draugiem, lielākā daļa sieviešu pie spoguļa pašas sev sabojā garastāvokli, jo nepārtraukti meklē savā izskatā kādas nepilnības. Matu sakārtojums, acu ēnas un kleitas garums reti kad ir ideāls vai vismaz teicams. Taču vislielāko kritiku noteikti saņem spoguļattēlā redzamais augums.

Maz ticams, ka balerīna, kuras darba ikdiena paiet spoguļa priekšā, atšķiras no sievietes ”tipiskās.” Vēl jo vairāk tādēļ, ka nav prasīgāku mākslinieku pret sevi kā baletdejotāji.
Arī viņa noteikti ļoti bieži nav apmierināta ar to, ko redz spogulī. Taču mēs no malas ļoti labi redzam, ka rezultāts ir fantastisks. Un spogulis ne tikai parāda mums perfektas ķermeņa līnijas, bet dara ar tām brīnumus. Vēro un iedvesmojies. Varbūt arī realitāte tavā spogulī nav tik skarba, kā iedomājies.

Foto

Pēterburgas Marijas teātra balerīna Diāna Višņeva. “Spoguļa atdzimšana”

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas