Iemācies – tas ir vienkārši! Svētku frizūru izveido pati

0 komentāri

Šodien paredzēta gada skaistākā ballīte, bet tava friziere šodien nestrādā… Tas nozīmē, ka ar matiem ir jātiek galā pašai! Esi mierīga, tas nav pasaules gals. Ar mūsdienīgiem matu kopšanas līdzekļiem tu vakara frizūru lieliski vari ieveidot arī pati, netērējot milzu līdzekļus salonā.

Lai tu pati sekmīgi varētu sevi sapost gaidāmajai ballītei tev ir nepieciešams sausais šampūns, sausais kondicionieris, matu eļļa un matu laka. Kā arī, protams, matu ieveidošanas instrumenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Sausais šampūns atsvaidzina matus pie matu saknēm, piedod kuplumu un kopējo mirdzumu.Šis izsmidzināmais līdzeklis uzsūc lieko eļļu un piesārņojumus, kas nospiež matus. Sausais kondicionieris mitrina un nogludina matus. Šo kondicionieri nav jāizsmidzina uz matu saknēm un jāizskalo. Matu eļļa matu galiem , kas pasargās matus no karsti instrumentu iedarbības, tos ieveidojot.

Matu ieveidošanai ērtāk lietot instrumentus, kas vienlaicīgi var gan iztaisnot, gan ielokot matus. Pirms matu taisnošanas ir svarīgi atcerēties uzstādīt pareizo temperatūru. Svētku reizē šobrīd ir aktuālas vieglas lokas. Beigās frizūra ir jānofiksē ar matu laku, un tu izskatīsies kā  iznākusi no visaugstākās raudzes matu kopšanas salona!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas