Ielūkojies Gatavo 3 svētdienas raidījuma aizkulisēs

0 komentāri

Skaties.lv sadaļa Sievietei ir iemīļojusi Gatavo 3 dāmu Lindas, Līvas un Annas raidījumu. Piedāvājam ekskluzīvu iespēju ielūkotos 27. septembra sērijas raidījumā, kurā meitenes gatavos dažādus ēdienus no pīlādžiem!

Sestajā raidījumā Anna, veroties debesīs, ieraudzīs raidījuma tēmu, tā kā nupat kā sākusies pīļu medību sezona. No īstas meža pīles krūtiņas Linda gatavos salātus. Savukārt Anna un Līva pieies tēmai radoši – pīle un pīlādži ne tikai skan līdzīgi, un mitinās vienā mežā, bet arī piestāv garšās viens otram. Līva gatavos pīlādžu čatniju, bet Anna nu ļoti gardus mafinus. Un pikniks būs izcirtumā, skaistā vietā ar gardu norādi uz nākamās sērijas tēmu, kas augs turpat deguna galā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: ielūkojies raidījuma filmēšanas aizkulisēs

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas